Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Fibercan / System Pelikan - IKAPOL
Wanny sorpcyjny to wygodne i praktyczne rozwiązanie, aby zapobiec rozlewaniu się substancji ropopochodnych. Wysokość wanien pozwala na użycie ich nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Przy przypadkowym przewróceniu nie dojdzie do wylania wychwyconej substancji. Wanny zasypane są sorbentem sypkim, granulatem najwyższej jakości.

Szeroka wanna sorpcyjna

Szeroka wanna sorpcyjna
Szeroka wanna sorpcyjna

Kuweta z dwoma rodzajami sorbentu: polipropylenowy i granulat diatomitowy. Z zewnątrz sorbent uniwersalny polipropylenowy do wstępnej absorpcji. To co nie zostanie wychwycone przez sorbent polipropylenowy dostaje się do wnętrza kuwety i zostaje wychwycone przez granulat.

Cena: 194,59 zł (netto: 158,20 zł )
szt.

Wąska wanna sorpcyjna

Wąska wanna sorpcyjna
Wąska wanna sorpcyjna

Wygodna i praktyczna wanna zapobiega rozlewaniu się substancji ropopochodnych. Wysokość wanny pozwala na użycie nawet bardzo trudno dostępnych miejscach np. pod maszynami, samochodami. Wanna pochłania od 4 do 10 litrów wyciekającej substancji przy przewróceniu nie dojdzie do wylania wychwyconej substancji. Wanna zasypana jest granulatem sorpcyjnym najwyższej jakości (wanny ociekowe dostępne również bez wkładu sorbentowego).

Cena: 148,89 zł (netto: 121,05 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl