Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Pojemnik na piasek / sól / sorbent - IKAPOL
Biała i mroźna pora roku posiada wiele zalet jak i wad. Lód na chodnikach, terenie firmy, prywatnej posesji, drogach osiedlowych to niezwykle niebezpieczna sytuacja dla nas oraz osób trzecich w pobliżu, a to przez różnego rodzaju incydenty spowodowane nagłym poślizgiem. Pojemniki na piasek i sól to inwestycja, która pozwoli przygotować się na nagłe przyjście zimy. Pojemniki umożliwiają szybką interwencję, aby skutecznie zareagować i posypać piaskiem lub solą teren po którym się często się poruszamy. Pojemniki można również wykorzystać to przechowywania czystego i zużytego sorbentu.

Pojemnik dwukomorowy na sorbent

Pojemnik dwukomorowy na sorbent
Pojemnik dwukomorowy na sorbent

Dwukomorowa skrzynia do przechowywania oddzielnie sorbentu i jego odpadu. Pojemnik bardzo estetyczny wykonany z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym. Odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.  kolory: zielony (na czysty sorbent) oraz czerwony (na odpad).

Cena: 639,60 zł (netto: 520,00 zł )

Pojemnik na piasek / sól / żwir

Pojemnik na piasek / sól / żwir
Pojemnik na piasek / sól / żwir

Pojemnik na piasek / sól / żwir wykonany z włókna sztucznego. Pojemniki są odporne na działania atmosferyczne oraz korozję. Istnieje możliwość sztaplowania pojemników, co daje oszczędność miejsca podczas ich magazynowania. Pojemnik zamykany na zatrzask ze stali nierdzewnej.

Cena: 1 427,39 zł (netto: 1 160,48 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl