Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener magazynowy pod pojemniki 1000 litrów

Cena: 10 000,00 zł 10000.00
Cena netto: 8 130,08 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 58987

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Kontener pod dwa pojemniki IBC przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL. Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych.

Dostarczamy zmontowany kontener. Można go kupić wraz z izolacją cieplną i podgrzewaczem. Przy jednoczesnym zamówieniu skrzynki do podłączeń dodatkowo montaż skrzynki oraz podłączenie jej elektrycznych części. Na miejscu należy tylko podłączyć instalację chronioną FI. Do przechowywania niebezpiecznych substancji z klas AI, AII i B wymagana obowiązkowa wentylacja techniczna

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników.

Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową. Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl