Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener magazynowy na odpady 48 m3

Cena: 115 000,00 zł 115000.00
Cena netto: 93 495,93 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: KR-250

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Magazyn wykonany w całości ze spawanej stali. Ściany boczne zbudowane z blach stalowej o grubości min. 2mm. Dach wykonany z blachy stalowej o grubości min. 2mm,  ze spadem  w stronę przeciwną do drzwi. Konstrukcja kontenera oparta na profilach. Nośność podłogi min 250 kg/m2. Podłoga z blachy o grubości min. 3mm.

Dodatkowa wanna z blachy płaskiej grubości min. 3mm o wysokości min. 50mm zabezpieczona kratką Vema ocynkowaną. Wanna znajduje się na dolnym poziomie magazynowania. W razie wycieku lub uszkodzenia pojemnika wszystkie wycieki zostaną zebrane w wannie zbiorczej. Zdolność wychwytowa wanny ociekowej jest zgodna z europejską normą dla wanien ociekowych i jest równa pojemności największego magazynowanego pojemnika plus 10% zapasu.

Drzwi dwustronnie otwierane na dłuższej  ścianie szerokość 2,5m drzwi. Drzwi wyposażone w zamki. Kontener wyposażony o oświetlenie elektryczne. Kontener wyposażony w rampę.

Wentylacja: magazyn został wyposażony w otwory u dołu  przy drzwiach i u góry na tylnej ścianie kontenera, zimne powietrze dostaje się dołem magazynu, ciepłe unosi się do góry i jest odprowadzane otworami wentylacyjnymi na tylnej ścianie. Wentylacja grawitacyjna nie zwalnia użytkowników z dodatkowego przewietrzania magazynu podczas użytkowania. O szczególnej ostrożności należy pamiętać w czasie podwyższonych temperatur, upałów na zewnątrz pomieszczenia.

Przeznaczenie: kontener przeznaczony jest do magazynowania odpadów wyposażony w wannę ociekową oraz w otwory wentylacyjne. Kolor zielony wg palety RAL.

Malowanie kontenera - farbami odpornymi na działanie czynników zewnętrznych.

Dane techniczne

wysokość 2400 mm
szerokość 2300 mm
długość wewnętrzna 9000 mm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl