Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener chemiczny izotermiczny wodoodporny

Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: KR-72

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Kontener izotermiczny i wodoodporny, idealny do przechowywania substancji niebezpiecznych.

Kontener przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z trapezowych blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL.

Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych. Proponujemy drzwi jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe. Obie opcje posiadają zamek bębenkowy.

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników. Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową.

Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2, 4 lub 8 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

Opis przykładowego kontenera:
- lakierowany RAL,
- jedna para przesuwanych i zamykanych drzwi, 
- 2 poziomy magazynowania, 
- wymiary (szer x gł x wys) 7200 x 1600 x 3760 mm, 
- wanny zbiorcze na obu poziomach,
- objętość wychwytowa wanien zbiorczych 2 x 1000 litrów, 
- obciążenie 1500 kg/m,
- masa własna 3600 kg.

Napisz do nas, jakie substancje masz zamiar przechowywać w naszym kontenerze, a zaprojektujemy go według Twoich potrzeb.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl