Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener chemiczny z przesuwanymi drzwiami

Cena: 43 000,00 zł 43000.00
Cena netto: 34 959,35 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: KE-1061

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Bardzo stabilny kontener ekologiczny. Wykonany z 4 mm belki stalowej oraz 1,5mm blachy falistej na ścianach i dachu. Wytrzymałe uszczelki gumowe wokół drzwi. Dodatkiem jest ruchoma ściana. Wszystkie kontenery posiadają w podłodze zintegrowane wanny zbiorcze, pokryte kratą. Wanna wychwytowa ze stali spawanej standard ISO 6mm. Łatwy transport gwarantują niskie podłogi podjazdowe. Drzwi przesuwane na jednej z dłuższych ścian.

Kontener przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z trapezowych blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL. Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych. 

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników.

Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową. Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2, 4 lub 8 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl