Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Ocynkowany kontener chemiczny do składowania materiałów niebezpiecznych

Cena: 30 000,00 zł 30000.00
Cena netto: 24 390,24 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: KC-1056

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Kontener dostosowany do biernego magazynowania materiałów reagujących, które należą do klas VBF AI do AIII oraz B.

Otwory wentylacyjne, które zostały umieszczone dookoła wanny wychwytowej oraz te umieszczone w tylnej ścianie i drzwiach umożliwiają osiągnięcie 0,4 krotną wentylację, która niezbędna jest do magazynowania. Wraz z potencjalnym wyrównaniem, by uniknąć niebezpiecznych ładunków elektrostatycznych. Opcja dostępna z drzwiami bocznymi lub frontowymi.

Kontener przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z trapezowych blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL. Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych. 

Proponujemy drzwi jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe. Obie opcje posiadają zamek bębenkowy.

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników.

Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową. Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2, 4 lub 8 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl