Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener chemiczny izolowany w strefie EX

Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 258780

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Magazyn chemiczny przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z trzech warstw, zewnętrznych trapezowych blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL, warstwa wewnętrzna to niepalna substancja izolacyjna.  Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych. 

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników.

Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową. Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

KONTENER DOSTARCZAMY ZMONTOWANY.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl