Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener chemiczny do magazynowania cieczy niebezpiecznych

Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: KR-1000

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Dostarczamy zmontowany kontener. Można go kupić wraz z izolacją cieplną i podgrzewaczem. Przy jednoczesnym zamówieniu skrzynki do podłączeń, dodatkowo montaż skrzynki oraz podłączenie jej elektrycznych części. Na miejscu należy tylko podłączyć instalację chronioną FI. Do przechowywania niebezpiecznych substancji z klas AI, AII i B. Wymagana obowiązkowa wentylacja techniczna.

Kontener przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z trapezowych blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL. Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych. 

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników.

Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową. Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2, 4 lub 8 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl