Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

Kontener chemiczny do przechowywania substancji szkodliwych

Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: KC-1051

Opis

Magazyny / kontenery chemiczne - IKAPOL 

Kontener przystosowany do przechowywania substancji szkodliwych. Konstrukcja z 1,5mm blachy stalowej spawanej. Zatwierdzona klasa bezpieczeństwa 2. Zamykany na kłódkę i szybki zamek. Automatyczna wentylacja. Spodnia strona drzwi i podpórki dachu 1% powierzchni podłogi. Drzwi samozatrzaskowe otwierane na szerokość 120°, bez półek. Ładowność: 9 beczek na palecie EUR, 8 beczek bezpośrednio na kracie, 2 IBC.

Kontener przeznaczony do zewnętrznego magazynowania niebezpiecznych substancji wszystkich klas zagrożenia. Całość wykonana z trapezowych blach ocynkowanych i pomalowanych w wybranym kolorze palety RAL. Wyjątkowa konstrukcja blach zapobiega rozpryskiwaniu się chemikaliów w czasie wycieku, a także odprowadza już powstały wyciek do specjalnej wanny zbiorczej. Kontener posiada naturalnie wymuszoną wentylację, dzięki temu odprowadza wszystkie opary na zewnątrz. Zadaszenie chroni wentylację i całą zawartość kontenera przed zgubnym wpływem warunków atmosferycznych. 

Proponujemy drzwi jednoskrzydłowo oraz dwuskrzydłowe. Obie opcje posiadają zamek bębenkowy.

Kontener służy do magazynowania beczek o każdej pojemności, bezpośrednio na wannie ociekowej. Dodatkowo, po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość zamontowania półek do składowania mniejszych pojemników.

Na podłogę kontenera składają się wanny zbiorcze wykonane ze stali 3 mm z kratą ociekową. Istnieje możliwość połączenia, za pomocą specjalnych łączników, ze sobą 2, 4 lub 8 wanien, które zostają dodatkowo zabezpieczone przed nieplanowanym przemieszczaniem się.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl