Potrzebna pomoc? Zapytaj eksperta!
(68) 362 62 70

O nas
IKAPOL Kompleksowe wyposażenie firm i produkcji - Marta Kozłowska

OFERUJEMY PAŃSTWU:

Ikapol oferuje Państwu produkty, które skutecznie zadbają o bezpieczeństwo osób mających do czynienia z substancjami niebezpiecznymi dla zdrowia. W sprzedaży posiadamy, między innymi, takie produkty jak: wanny ociekowe, wanny wychwytowe, szafy na butle z gazem, bezpieczne pojemniki, sorbenty, płaszcze grzewcze, magazyny chemiczne wykonane ze stali i czyściwa. Używanie tych produktów w pracy czy w domu to nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, ale także otaczającemu nas środowisku. Pojemnik na substancje łatwopalne, szafa na butle z gazem czy czyściwo to tylko niektóre z rzeczy, jakich nie powinno zabraknąć w żadnym zakładzie pracy mającym do czynienia z chemikaliami. Każdy sorbent sprzedawany w naszym sklepie to najwyższej jakości produkt, dzięki czemu macie Państwo pewność, iż skutecznie poradzi sobie z usuwaniem chemikaliów i innych substancji niebezpiecznych.

 
IKAPOL Kompleksowe wyposażenie firm i produkcji - Marta Kozłowska

POLITYKA FIRMY:

IKAPOL to ja, my grupa ludzi poszukujących nowych rozwiązań ułatwiających i podwyższających bezpieczeństwo pracy osobom mającym kontakt z chemikaliami. Bardzo się staramy, aby każdy nasz klient był traktowany indywidualnie, żeby dobrać najlepsze produkty, które spełnią najwyższe wymagania. Kierujemy się zasadą, że nie ma rzeczy cenniejszej niż życie i zdrowie, dlatego też wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Dla nas sprzedaż nie jest najważniejsza, a zadowolenie Klienta, a największą nagrodą za pracę są ciągle powracający klienci. Chcemy zawsze z dumą podpisywać się swoim nazwiskiem pod nazwą IKAPOL, dlatego dołożymy największych starań, aby nikt nie odszedł od nas rozczarowany.

właściciel firmy: Marta Kozłowska

 
 
IKAPOL Marta Kozłowska - szkolenie z zakresu bezpiecznego magazynowanie substancji niebezpiecznych

SZKOLENIA Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA:

"Sama wiem jak trudną tematyką jest przeciwdziałanie wyciekom substancji niebezpiecznych, jak trudno dobrać odpowiednie sorbenty, aby chłonęły jak najwięcej substancji ciekłych, wytwarzały mało odpadów i były przyjazne środowisku, dlatego oferujemy darmowe szkolenia z zakresu ochrony środowiska na terenie zakładów przemysłowych i jednostek wojskowych - zadzwoń, a przyjadę z próbkami, materiałami i katalogami. Przeprowadzę profesjonalny pokaz multimedialny i zabiorę współpracujących ze mną ratowników chemicznych, strażaków, aby przybliżyli tematykę w trakcie zdarzeń chemicznych. Przeszkolimy wszystkich pracowników i wydamy certyfikaty z ukończonego kursu."/p>

główny specjalista ds. sprzedaży: Alina Małkowska

Posiadamy Certyfikat TÜV NORD dokumentujący zgodność naszych działań z normą PN-EN ISO 9001 w zakresie handlu środkami ochrony środowiska, wyposażenia magazynów i kontenerami chemicznymi.

Firma TŰV NORD Polska potwierdziła wartość firmy IKAPOL Marta Kozłowska pomagając w doskonaleniu zarządzania, zapewnianiu bezpieczeństwa wyrobów oraz podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników.
 
Kompetencje, partnerstwo, odpowiedzialność to wyznaczniki dla wszystkich pracowników firmy IKAPOL na każdym etapie pracy, a od dziś potwierdzeniem naszych kompetencji są uzyskane akredytacje, certyfikaty oraz wewnętrzne audyty przez TŰV NORD.
 
ISO 9001 - IKAPOL Marta Kozłowska

Zasady systemu zarządzania PN-EN ISO 9001:

 • orientacja na klienta,
 • przywództwo,
 • zaangażowanie pracowników,
 • podejście procesowe,
 • systemowe podejście do zarządzania,
 • doskonalenie,
 • podejmowanie decyzji na podstawie faktów,
 • zarządzanie relacjami.

TÜV NORD ISO 9001 - IKAPOL Marta Kozłowska

_____________________

Posiadamy WPQR - technologia spawalnicza wg norm PN-EN ISO 15614-1:2008

Posiada dopuszczenie technologii spawania na podstawie badania przedprodukcyjnego wg normy PN-EN ISO 15614-1:2008 poprzez audyt firmy certyfikującej TŰV NORD Polska.
 
Nadzór nad pracami spawalniczymi w firmie IKAPOL Marta Kozłowska sprawuje koordynator prac spawalniczych posiadający wymagane uprawnienia i dyplomy.
 
ISO 9001 - IKAPOL Marta Kozłowska

Zalety dysponowania kwalifikowanymi ISO 15614-1:2008:

 • stanowi niezbędny warunek realizacji odpowiedzialnych konstrukcji spawanych, zgrzewanych i lutowanych,
 • daje pewność uzyskania złączy spawanych o prawidłowej wymaganej jakości, sprawdzonej podczas wcześniejszego badania technologii,
 • obniża koszty produkcji poprzez eliminację dodatkowych badań i doraźnych ekspertyz w trakcie produkcji,
 • ułatwia procedury przekazywania klientowi konstrukcji i wyrobów spawanych,
 • stanowi poważny atut przy ubieganiu się o kontrakty na wykonywanie różnych konstrukcji spawanych,
 • umożliwia szybsze przystąpienie do prac spawalniczych i dotrzymanie terminów kontraktu.

WPQR - IKAPOL Marta Kozłowska

 
 

Sprzedaż hurtowa i detaliczna:

Dział handlowy i obsługa klienta:

Alina Małkowska

specjalista ds. sprzedaży
 
• e-mail: alina@ikapol.net
• nr telefonu: +48 668 115 027
 

Dział finansowo - księgowy:

Agnieszka Krukowska

specjalista ds. faktur i zamówień
 
• e-mail: agnieszka@ikapol.net
• e-mail: ksiegowosc@ikapol.net
• nr telefonu: +48 699 953 093
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl